Блог


 Ріжемо ціни навпіл!

Ріжемо ціни навпіл!

Незабаром!Чорна п'ятниця або Black Friday - подія,яку в деяких країнах люди чекаютьбільше, ніж Різдва.Ми раді запропонувати значну знижку в розмірі 50% на дорогі товари* які можна купити за ціною дешевше звичайної.Спеціальні ціни діють лише один день 29 листопада 2019 року з 00:01 до 23:59.*Знижки діють тільки на товари з позначкою "Акція", що позначені червоним ярликом. Існуючі знижки не сумуються...

THE VAUTH-SAGEL TREND REPORT 2018/19

THE VAUTH-SAGEL TREND REPORT 2018/19

Компанія Vaut-Sagel, як ідейний першопроходець в тому,що стосується оформлення сучасних житлових просторів, хотіла б дізнатися,які тенденції визначають наше сьогоденняі майбутнє. Ми хотіли дізнатися, що сьогодні надихає людей,як вони облаштовують свій світ,які у них переваги і потреби. Результат цього дослідження ви знайдете в нашому Звіті про тенденції Vauth-Sagel.  Звіт про тенденції Vauth-SagelЗ його допомогою ми хотіли б закликати вас розширитисвої уявлення про світ разом з нами і ..

ЗРОБЛЕНО В НІМЕЧЧИНІ

ЗРОБЛЕНО В НІМЕЧЧИНІ

Протягом більше 50 років компанія Vauth-Sagel проектує і виготовляє свою продукцію в Німеччині. Завдяки ретельного опрацювання деталей тут випускається високоякісна і інноваційна продукція. Це робить нас важливим партнером індустрії в Німеччині і за її межами.Відома на весь світ маркування «Зроблено в Німеччині» сьогодні актуальна як ніколи. На всіх стратегічно важливих ринках збуту по всьому світу вона є символом вищої якості, чудового технічного виконання, суворого дотримання термінів поставки..

Сертифікація

Сертифікація

Всі чотири виробничих центру групи Vaut-Sagel пройшли сертифікацію систем екологічного управління відповідно до стандарту EN ISO 14001 та сертифікацію системи управління енергоспоживанням за стандартом DIN EN ISO 50001. ..

МАЙБУТНІ ВИСТАВКИ

МАЙБУТНІ ВИСТАВКИ

SICAM15.10. – 18.10.2019Порденоне | Італіязал 2 I стенд В10/С11..

МАЙБУТНІ ВИСТАВКИ

МАЙБУТНІ ВИСТАВКИ

ІНТЕРЗУМ21.05. - 24.05.2019Кельн | НімеччинаЗал 7.1 | Стенд C020..

МАЙБУТНІ ВИСТАВКИ

МАЙБУТНІ ВИСТАВКИ

AWE13.03. - 17.03.2019Шанхай | Китай..

МАЙБУТНІ ВИСТАВКИ

МАЙБУТНІ ВИСТАВКИ

Щоб ви завжди могли залишатися в курсі подій, представляємо вашій увазі дати майбутніх виставок і заходів в Німеччині та інших країнах. Відвідайте стенд на будь-який з виставок і познайомтеся з останніми новинками в нашому асортименті. Ми із задоволенням покажемо вам наші інновації та допоможемо вам підібрати індивідуальне системне рішення. Весь колектив Vauth-Sagel буде радий спілкуванню з вами.KBIS19.02. - 21.02.2019Лас Вегас | СШАстенд SL4623..

10 РОКІВ VS ADD TOM

10 РОКІВ VS ADD TOM

Минуло 10 років з тих пір, як ми задалися питанням, як же навести порядок в безлічі дрібних побутових предметів, з якими ми маємо справу щодня. У всіх цих ножицях, ключах, ручках, які неупорядоченно накопичуються в якомусь шухляді на кухні.Цей момент став моментом народження VS ADD TOM., ношого інноваційного рішення, яке створює простір для зберігання без зменшення і не руйнуючи інші простори. T.O.M. - скорочення від  "Tür-Ordnungs-Modul" (модуль порядку в дверях). Як уже випливає з назви, ..

Незабываемое событие начала 2017 года Imm cologne!

Незабываемое событие начала 2017 года Imm cologne!

Imm cologne совместно с LivingKitchen в г. Кельн (Германия) представили невероятную выставку новых проектов и самых интересных идей в сфере обустройства интерьеров любого помещения. 1200 экспонатов и 50 стран представили готовые новинки к продаже, и конечно же были представлены ведущие торговые марки сегодняшних тенденций. На выставке LivingKitchen можно было найти самый полный ассортимент для кухни, включая интерьер, электроприборы или аксессуары. Участниками этого мероприятия был..

Кутова система Waricorner від німецького виробника VAUTH-SAGEL

Кутова система Waricorner від німецького виробника VAUTH-SAGEL

"Waricorner" в перекладі має назву "Чарівний куточок". Чому ж він чарівний? Таку назву система отримала завдяки максимально швидкому і простому доступу навіть до найглибшої точки кутової шафи. Необхідно лише потягнути за ручку і весь вміст кутової шафи вже в полі вашого зору. При цій простоті, система Waricorner не один раз допрацьовувалась розробниками, отримавши в результаті продуманий і функціональний продукт - кожна корзина системи, а їх у неї 4, здатна витримувати вагу від 5 кг ..

Система «HSA» німецької компанії «VAUTH-SAGEL»

Система «HSA» німецької компанії «VAUTH-SAGEL»

Кожен кубічний сантиметр повинен працювати, особливо в кухонних меблях. Кухня має бути зручною, досить просторою, функціональною і місткою. Зробити з хаосу порядок – це мистецтво, яким майстерно оволоділа німецька компанія "VAUTH-SAGEL", виробник якісних комплектуючих з дроту.Зробити навіть невелику кухню місткою допоможуть високі шафи-колони. Часто їх встановлюють як завершальний елемент кухні. Але щоб кухня була ще й функціональною та зручною компанія "VAUTH-SAGEL" розробила спец..