Про нас

Компанія Vauth-Sagel - визнаний партнер у багатьох галузях промисловості, таких як виробництво меблевої фурнітури, туристичних причепів, виробів медичного призначення, а також автомобільної промисловості. Хайнріх Загель і Херманн Фаут заснували компанію на початку 1962 року. Тоді компанія виробляла дротяні вироби для меблевої промисловості.

Головний офіс компанії знаходиться в місті Бракель-Еркельн. Виробництво здійснюється на чотирьох фабриках на території Німеччини.

Компанія поставляє вироби для промислових підприємств, здійснює їх проектування і обробку готуючи високоякісну кінцеву продукцію.

Основу спектра продукції компанії складають інноваційні системи зберігання, щоб забезпечити раціональне і зручне використання кухонних меблів.

Одне з основних досягнень - системи дротяних кошиків, які можна зустріти в будь-якій сучасній кухні світу.

Розробка і виробництво продукції здійснюється виключно в Німеччині.

Серед більш ніж 200 клієнтів компанії основними є Bauformat/Burger, B&O, Bossia, Häcker, Häfele, Hobby, Homebase, Nobilia, Schüller, SieMatic и Xey. Компанія виробляє більше 25 мільйонів виробів на рік.

Компанія Загель офіційний представник ТМ Vauth-Sagel

Компанія створена в 2011 році, наш досвід дозволяє стабільно і успішно працювати на ринку меблевої фурнітури. Діяльність відзначена неухильним зростанням і розвитком, яке було б неможливо без довіри з боку наших клієнтів.

Ми зарекомендували себе оперативним і надійним партнером для багатьох меблевих підприємств України. Спільне з виробником задоволення потреб кінцевого споживача - покупця меблів, є нашим основним пріоритетом. Ми постійно підтримуємо необхідний асортимент з урахуванням вимог замовників і останніх тенденцій на ринку меблевої фурнітури.

Надійність постачальника і високу якість продукції, що поставляється - запорука взаємовигідної співпраці з виробником. Ви зможете оцінити нашу готовність до оперативного вирішення питань клієнта, націленість на реалізацію його потреб, розуміння його бажань. Досвідчені фахівці компанії нададуть Вам компетентну допомогу і проконсультують з усіх питань вибору і встановлення фурнітури, забезпечать поставку необхідних для Вас комплектуючих в найкоротші терміни.