Лучше немецкой фурнитуры может быть только немецкое пиво

Новости

  Искренне поздравляем всех мужчин с предстоящим большим национальным праздником - Днём защитника Украины!

  Желаем Вам крепкого здоровья, счастья, мира, благополучия и любви.

Рус-мал


        Imm cologne совместно с LivingKitchen в г. Кельн (Германия) представили невероятную выставку новых проектов и самых интересных идей в сфере обустройства интерьеров любого помещения. 1200 экспонентов и 50 стран представили готовые новинки к продаже, и конечно же были представлены ведущие торговые марки сегодняшних тенденций. На выставке LivingKitchen можно было найти самый полный ассортимент для кухни, включая интерьер, электроприборы или аксессуары. Участниками этого мероприятия были ведущие международные бренды, которые являются, своего рода, законодателями тенденций и многих новинок на мебельной платформе профессионалов.

16122342_1509944285702410_1569693331_o16121723_1509943319035840_676707029_o

         Приятно осознавать, что в этом году 21 компания, которые входят в Украинскую Ассоциацию Мебельщиков была в числе экспонентов.  Компания «Elio Украина» представила свои модели с использованием немецкой фурнитуры ТМ «Vauth-Sagel», что не может не радовать.

16145023_1509943299035842_2090949571_o16145257_1509943305702508_1700306685_o

Доверие наших партнеров вдохновляет и направляет на дальнейшее развитие, полет идей и движение вперед.


Дорогие клиенты!

Обращаем ваше внимание на режим работы офиса в праздничные дни:

7 марта - рабочий день, до 14-00

8 марта - выходной

Все последущие дни - в обычном режиме.

1bec213be5e02964

 


Повідомляємо Вам, що 29.06 - ВИХІДНИЙ ДЕНЬ. Бажаємо всім вдалих свят і гарного відпочинку!


Щиро вітаємо Вас з Великодніми святами!  Нехай у ваших серцях завжди панує радість і душевний спокій! Бажаємо Вам і Вашим близьким у ці весняні дні відчути повноту життя та родинне тепло. Здоров'я, благополуччя та успіхів у добрих справах!

Easter-1


Холдинг Vauth-Sagel, один из видных игроков международного рынка мебельных комплектующих, успешно сертифицировал четыре свои предприятия в Германии на соответствие стандартам EN ISO 140001 (система экологического менеджмента) и DIN EN ISO 50001 (система энергетического менеджмента).


«Сбережение природных ресурсов является главной ценностью для нашей тесно связанной с природой семьи. С давних пор мы последовательно осуществляем меры, направленные на то, чтобы производства, входящие в холдинг Vauth-Sagel, оказывали как можно меньше негативного влияния на окружающую среду».

VauthSagel_Uebergabe


30.12.2014 - 9.00-16.00,

01.01-07.01.15 - вихідні,

08.01-09.01 - 10.00-16.00,

з 12.01 - повний робочий день.


В зв'язку з аварійним відключенням електроенергії, графік роботи нашого інтернет-магазину змінено: Пн-Пт 09:00 - 17:00


Саме 21 листопада минулого року розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Уряду про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Рік тому ми перегорнули ще одну сторінку нашої історії, стали на непростий, але такий необхідний, шлях формування української національної самосвідомості. Вибороли право на власний вибір, продемонстрували свою гідність і прагнення до свободи.

В цей день ми хочемо побажати всім миру, злагоди і Свободи.

Слава Україні!

euromajdan_24117

 


З 1 по 4 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася 25-a виставка «Меблеві технології, Комплектуючі, Текстиль», де представники меблевого ринку та українського виробництва презентували свій продукт цільової аудиторії. Таким чином, відвідувачі виставки - дизайнери, архітектори, декоратори, представники оптово-роздрібної торгівлі  мали можливість отримати інформацію з перших рук, відкрити для себе нові компанії і  бренди представлені на ринку.

mtkt_innovation


Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

І не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу, миру і злагоди Вам і Вашим родинам.

А також повідомляємо, що 25.08.2014 вихідний день.

flag


З 8 по 14 квітня 2014 р. в Мілані пройшов 53-й Міжнародний Салон Меблів (SaloneInternazionale DelMobile), результати якого знову перевершили очікування організаторів. Цього року виставку вдвідали 357 212 відвідувачів з 160 країн, 311 781 з яких працюють в цій сфері, що на 13% більше ніж торік. І це не дивлячись на кризу у світі!

У виставці взяли участь виробничі обєднання 9 країн: по 1 з Данії, Великобританії та США, 2 з Туреччини, 3 з Франції, по 6 з Німеччини, Іспанії та Швейцарії, і 165 з Італії. Всього було представлено 1737 експонатів, серед них роботи 650 нових молодих креативних дезайнерів. Виставкова площа всього Салону розкинулася на 340 000 кв. метрів.

Виробники меблів, аксесуарів, освітлювальної техніки, дизайнери, креативщики, постачальники комплектуючих, власники торгових будинків, директори з закупівель - всі мали змогу познайомитись не лише з головними тенденціями та модними напрямками цієї сфери, а й один з одним в процесі огляду стендів!


Шановні клієнти та партнери, запрошуємо вас відвідати Київський Міжнародний Меблевий Форум (KIFF), який відбудеться 28-31 травня 2014 в виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза". Цьогоріч організатори виставки дивуватимуть нас абсолютно новою концепцією, формат якої виконано італійською студією Adriani & Rossi. Провідні зарубіжні та українські виробники меблів будуть представлені в першому павільйоні View. В другому павільйоні TechnoHall відвідувачі зможуть побачити процес створення меблів та інтер"єрних аксесуарів, а також дізнатися про всі нові технології, матеріали та комплектуючі. Провідні італійські бренди будуть представлені в третьому павільйоні BestSeller Italia. Крім того виставка супроводжуватиметься тематичними семінарами та майстер-класами.

кіф


Шановні клієнти, повідомляємо вам, що понеділок 21 квітня 2014 -  ВИХІДНИЙ ДЕНЬ, далі працюємо в звичайному режимі.

Вдалих всім свят!


xlQS7S33plk

Колектив нашої компанії вітає вас із світлим і радісним святом - Великоднем! Воскресіння Христа - це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса - це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові. Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Просимо в Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров'я, миру, поміркованості вам і вашій родині у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка вас зігріває і навчає щастя. Нехай любов Господня з ясних високостей в оселю вашу зійде світлим гостем!


snowdrop1

 

Нехай ця весна принесе на своїх крилах лише найкращі емоції та залишить в Вашій пам'яті тільки найяскравіші і найпозитивніші спогади!

Нехай сонечко зігріє і осяє своїм світлом кожну душу!

Нехай поруч з Вами завжди будуть гідні люди, а серед них чоловіки, якими Ви зможете пишатися і з яким будуть нестрашні ніякі негаразди!

Бажаємо Вам кохання неземного, взаємності у ньому і ангельської краси! Від усієї душі зичимо Вам жіночого щастя і добра!

Бажаємо, нескінченного гарного настрою, море посмішок, теплих, гарних слів і привітань!

З вірою в краще і світле майбутнє - ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ НАШІ ЖІНКИ!


Шановні клієнти та партнери, просимо звернути вашу увагу на те, що організатори меблевої виставки KIFF 2014 змінили дати її проведення! За останніми відомостями вказана виставка проводитиметься 28-31 травня 2014 в м. Київ у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза".

кіф2


Дизайнеры и конструкторы компании «Vauth-Sagel» не стоят на месте, они разрабатывают и воплощают в жизнь практичные решения для современной кухни.

В 2014 году компания представляет на мебельном рынке Украины новинку – колонну «VSA» для высоких шкафов с распашным фасадом.

 

VSA_810x603


С 13 по 19 января 2014 года Кёльн более чем когда-либо станет центральным местом встречи производителей и лиц, принимающих решения, из всех наиболее важных рынков мира. Не пропустите это событие!

читать далее

выа


В этом году 25-я международная выставка "Мебель-2013" состоится 18-22 ноября в ЦВК "Экспоцентр" (г.Москва)

Компания  Vauth-Sagel   будет рада видеть Вас на стенде наших партнеров компании «Фиера» и компании «Дуслар»:

Компания «Фиера»                                                       Компания «Дуслар»
Павильон 7, зал 3, стенд 72В20                                  Павильон 7, зал 2, стенд  С18

читать далее

etr

 


Страницы: 1  2  3 
 
Текущий курс

 Ваш заказ

Вход

Карта сайта | Сведения о компании | Гарантии | Оплата | Правовые вопросы | Обратная связь Разработка ® Denis A. Cherkasov Svai.NET